Wifi GSM + PSTN Kablosuz alarm Paneli IOS andorid APP Uzaktan Kumanda RFID Disalarm Güvenlik Hırsız Alarm Sistemi

  • ₺1 365.78
  • ₺1 297.49  • Paylaş:

Ek bilgi


genel bakış 1. Bu alarm sistemi bir high-end PSTN/GSM/WIFI alarm ile istikrarlı ve güvenilir performans ve geçerlidir 2.4-inç TFT renkli ekran ve dokunmatik klavye dahili güçlü CPU ile master ve mükemmel çalışma deneyim. 2. Host bağlanır PIR hareket sensörleri, kapı kontakları, duman dedektörleri, gaz dedektörleri ve acil düğmesi aksesuarları vb 3. aldıktan Sonra bir alarm, konak alarm bölgesi gösterecektir ve alarm siren sitede, metin ve arama sırasında önceden ayarlanmış numarayı bilgilendirmek için kullanıcı. 4. Bu yaygın evler, fabrikalar, okullar, dükkanlar, mağazalar, finansal odaları, villalar, topluluklar ve diğer alan korunacak gerekli kişi ve mülkiyet güvenliğini sağlamak için tüm yönleri de.
TFT renkli ekran, insanlaşmış menü, operasyon ile ses istemi, kullanımı kolay ■ destek 2.4G WIFI kablosuz ağ, yapılandırma ağ kolay ■ APP desteği için geribildirim konak gerçek zamanlı durumunu ■ birkaç W2 alarm işlemi için App destek ■ silahsızlandırılması için RFID kartı okumak, 20 kartları öğrenebilirsiniz. ■ cep APP set ve uzaktan kumanda ev sahibi, alarm itin fonksiyonu ile, destek IOS/Android işletim sistemi. ■ GPRS ağ fonksiyonu, yüklenebilir host için devlet ağ alarm yönetimi, ayrıca ağ üzerinden alarm yönetim istemci yazılımı, uzaktan konak kol ve silahsızlandırılması. ■ CID numarası ayarlayabilirsiniz, uluslararası alarm ağ protokolü Contact ID ile uyumlu ■ 99 bölgeleri vardır ve her bölgede 8 bölge tipleri isteğe bağlı; ON/OFF siren her bölgede mevcut olduğunu ■ konak aramak için normal bir cep telefonu olarak kullanılabilir diğer telefonlar doğrudan ■ Ayarlamak için konak telefon veya SMS yoluyla uzaktan. ■ 8 grup zamanlama Kol/Silahsızlandırılması fonksiyonu, ve tarih seçilebilir kol ve silahsızlandırılması önlemek için elle sık otomatik kontrol gerçekleştirmek için. ■ Tek yönlü alarm bağlantı kablosuz röle, ve tek yönlü kablosuz strobe siren ■ kontrol kadar 20 akıllı yuva App aracılığıyla, telefon veya SMS uzaktan, ev aletleri uzaktan kumanda gerçekleştirmek için. ■ konak alarmları zaman kullanıcı tarafından önceden ayarlanmış telefon numarasını çevirin, ve numarası kapalı bile güç kaybetti asla ■ 10 s otomatik ileti kaydı dahili yapay ses ile, böylece kullanıcı alarm biliyorsunuz yer ve bölge alarmı uzaktan çağrı aldığınızda. ■ kol/Silahsızlandırılması, monitör, hoparlör, AÇıK/KAPALı siren, röle ON/OFF, akıllı soket ON/OFF uzaktan. ■ kablosuz çalışma 1527 serisi aksesuarları, ve 99 dedektörleri ve uzaktan kumandalar kadar. ■ entegre yüksek hassasiyetli saat çip böylece zaman asla kayıp bile elektrik kesintisi. ■ ekran son 99 kol/silahsızlandırılması, benzersiz kara kutu fonksiyonu ile alarm ve kart kayıtları okumak. ■ konağın düşük voltajlı göstergesi ve anti-sabotaj ve aksesuar ■ dahili şarj edilebilir yüksek kapasiteli LI pil ve gücü otomatik tedarik zaman güç kaynağı arızası ■ arayan KIMLIĞI ekran, güç-off hatırlatma.

Etiketler: Ucuz Wifi GSM + PSTN Kablosuz alarm Paneli IOS andorid APP Uzaktan Kumanda RFID Disalarm Güvenlik Hırsız Alarm Sistemi, Yüksek Kalite Wifi GSM + PSTN Kablosuz alarm Paneli IOS andorid APP Uzaktan Kumanda RFID Disalarm Güvenlik Hırsız Alarm Sistemi, Çin Alarm Host Tedarikçiler.


  • Model Numarası: other
  • Marka Adı: new landing
  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 22cm x 22cm x 12cm (8.66in x 8.66in x 4.72in)

Yorum Yap

Derecelendirme?
Şunlar da hoşunuza gidebilir


24/7 destek
Telefon